ASTROLOJİ 1.536 Görüntülenme 28.09.2018 00:05

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Aslan Burcu Yorumu

İletişimsel konular, yakın çevrenizi ilgilendirecek konular ile Ekim ayına giriş yapıyorsunuz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Aslan burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Diğer taraftan hem yakın çevre ve akrabalarınızla ilgilenirken bir yandan da ev, aile ve yuva içersinde yaşayacaklarınız önem kazanıyor. 5 Ekim’de Venüs sizin ev, aile ve yuva alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 31 Ekim’e kadar aile büyüklerinizle, ailenizde kim varsa onlarla olan ilişkilerinizde bir takım sıkıntı ve sorunlar ortaya çıkabilir, ilişkilerinizde zedelenmeler çıkabilir. Bu dönemde gayrimenkul alımında bulunacaksınız çok dikkatli olun. Eğer yapabilme olasılığınız varsa yapmayın ama yapamıyorsanız bir kaç kez üzerinden geçerek, daha önceden bildiğiniz, tanıdığınız insanlarla bu işi halletmeye özen gösterin. Alma anlamında çok desteklenmeyeceksiniz.

10 Ekim’de Merkür’ün bu alanlara girmesiyle beraber eviniz, aileniz, yuvanız ilgili konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir dönem başlayacak. Venüs bu alanlarda sıkıntı ve problemler çıkarsa bile Merkür’ün bu alanlarınıza girmesi konu ve olaylara çok çabuk çözüm bulabileceğinizi de gösteriyor. Bu anlamda 15 Ekim gökyüzü sizi destekleyecek. Eğer daha önceden çözüme ulaşmamış, af dilemeniz gereken bir konu yada size af dilenecek bir olay devreye girerse 15 Ekim civarı bütün bu konuları daha rahat halledebileceksiniz.

24 Ekim’de bir Dolunay gerçekleşecek bu Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hızlı, beklenmedik olayları karşınıza getirebilir. Duygusal kararlarda çok çabuk tepki vermeye meyilli olabilirsiniz ve bu ani oluşumlar hayatınızı hızlı bir şekilde değiştirebilir.

28 Ekim’den sonra hayatın sizi desteklediğini görecek eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili konularda daha olumlu sonuçlar elde ediceksiniz.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Yakın çevre ilişkileriniz 15 Kasım’a kadar mercek altında olacak.

Sitene Ekle