ASTROLOJİ 2.286 Görüntülenme 01.10.2018 11:22

Hande Kazanova Ekim 2018 Aylık Akrep Burcu Yorumu

Ekim ay’ı biraz geri duracağınız enerjilerle başlayacak sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova'dan Ekim ayı astroloji yorumunuzu cevapla.tv'ye anlattı.

Ekim ayında Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova Ekim ay'ı burç yorumunuzu kaleme aldı.

Hayatınızla ilgili planlarınızı oluşturacağınız bir ay içersindesiniz. Karşınıza gelecek olan fırsatlarda hemen harekete geçmemek önemli olmalı. Ekim ayının sonu ve 23 Ekim’de Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle beraber daha rahat hareket edeceksiniz. Hemen Ekim başında Venüs sizin burcunuzda gerileyecek bu yüzden kendinizle olan, ruhunuzla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmeniz gereken bir döngü içersine gireceksiniz. Bazı konularda üzerinden bir kaç kez geçerek uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Önemli bir takım alışveriş yapmak, görüntünüzü değiştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak anlamında desteklenmiyorsunuz sevgili Akrep’ler.

9 Ekim’de oluşan Yeni Ay, diğer burçlara nazaran harakete geçmemeniz gerektiğini söylüyor. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz kötü alışkanlıklarınız varsa bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz ama onun dışında iş, ev değiştirmek gibi durumlar sizi desteklemiyor.

10 Ekim’den Merkür sizin burcunuza geçiyor. Hayatınızı daha fazla kurcalayacağınız konuşma ve görüşmelerinizi arttıracağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Hayatınızda zevk almadığınız, sıkıntı yaşadığınız olayları gözden geçirmek, konuşmak için uygun bir zaman olacak.

24 Ekim’de oluşacak Dolunay, ilişkiler alanında gerçekleşecek sevgili Akrep’ler. Hayatınızda bir insan varsa eğer ani beklenmedik süprizlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Karşı taraf çok çabuk köprüleri atabilir yada siz bu şekilde davranabilirsiniz yada aniden karşınıza çıkacak ilişki veya teklif sizi şaşırtabilir. Bu dönem içersinde çok hızlı kararlar almamak hayatınızın bir köşesinde bulunsun. Ay sonunda güzel etkileşimler devrede olacak sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Yakın çevrenizden alacağınız güzel desteklerle istediğiniz sonuçları rahatlıkla yaratabileceksiniz. 29 Ekim haftası güzel bir teklif söz konusu olabilir.

31 Ekim’de Venüs, Terazi burcuna geçerek gerilemeye devam edicek. Kadersel bir takım etkiler karşınıza gelecek. 2010 yılının Ekim ve Kasım ayında yaşadığınız benzer konu ve olaylar karşınıza gelebilir. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizinde hayatınızın içine sızdığını görebilirsiniz. Unutmayın bu gelecek olan ilişkiler tamamlanmak üzere karşınıza geliyor.

Sitene Ekle