ASTROLOJİ 740 Görüntülenme 05.10.2018 00:04

Hande Kazanova - Bu hafta Yengeç Burcunu neler bekliyor?

Aileniz, eviniz, yuvanız bu hafta daha fazla ön planda olacak sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Yengeç burcunu inceledi. Yengeç burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Yengeç burcunu nasıl etkileyecek?

Ailenizle ilgili alacağınız kararları uygulamak için ne zaman harekete geçmeliyim diye düşünüyorsanız eğer Salı günü oluşacak Yeni Ay ve sonrası ev, aile, yuva ve gayrimenkul ile iligli düşüncelerinizi destekleyecek. Bu alanınızın yöneticisi Venüs gerilediği için ufak tefek aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Gözünüzü dört açın daha önceden tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınız üzerinden bu kararları uygulamayı özen gösterin. Hiç tanımadığınız yepyeni adımlardansa daha önceden konuşulmuş konuların üzerine gitmek sizi olası tehlikelerden koruyacak. Çarşamba itibariyle aşk hayatınızı daha fazla önemsiyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminizin hızlandığını göreceksiniz. Sanatsal ve kreatif işlerinizde önemli toplantılar, görüşmeler, projeler devreye gireyebilir. Bu hafta özel hayatınıza ve toplum önü ilişkilerinize dikkat etmekte fayda var. Cuma günü sevdiğiniz insanla beraber sorumluluklarınızı bilerek hareket edeceksiniz, fikirlerinizin desteklendiğini göreceksiniz bu da daha önce yaşadığınız sıkıntı ve sorunları rahat atlatmanıza sebep olacak.

Sitene Ekle