ASTROLOJİ 713 Görüntülenme 05.10.2018 00:09

Hande Kazanova - Bu hafta Yay Burcunu neler bekliyor?

Bu aralar sosyal çevre iletişiminiz çok hızlı sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yay burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Yay burcunu inceledi. Yay burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Yay burcunu nasıl etkileyecek?

Arkadaşlarınızla daha falza vakit geçirmek istediğiniz, gelecek planlarınızı oluşturduğunuz, birden fazla işiniz varsa bu işlerin üzerine düştüğünüz bir zaman dilimi olacak. Gruplar, bağlı olduğunuz dernekler, organizasyonlara dayalı işlerinizde hızlı gelişmeler bu hafta karşınıza gelebilir yada bu alanlarda önemli bir takım adım atmak istiyorsanız Salı günü oluşacak Yeni Ay ve sonrasını kullanmanız gerekebilir. Eskiden tanıdığınız arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızın devrede olduğu ve bu bağlantılar doğrultusunda hareket edeceğiniz bir Yeni Ay yaşayacaksınız. Çarşamba günü itibariyle  iletişimsel konularda, kariyerinizi ilgilendirecek işlerinizde ve özel hayatınızda biraz geri çekilmeler olabilir. Kendinizi çok fazla insanlara anlatırken bulmayacaksınız daha çok dinlenmek, düşünmek, plan yapmak için bu dönemi kullanacaksınız. Özel hayatınız ve kariyerinizi ilgilendirecek önemli işlerinizde çok fazla göz önünde bulunmamaya da özen göstereceksiniz. Önemli sırlarınızı 15 günlük dönem içinde kimseyle paylaşmayın. Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edin. Haftasonu daha olumlu enerjiler devreye girmeye başlıyor özellikle maddi konularda kalıcı, uzun soluklu atacağınız bir süreç olacak. Diğer taraftan yine arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ilişkilerinizi çok zorlamayın, güç dengesini iyi oturtun ve çekişmelerden uzak durun.

Sitene Ekle