ASTROLOJİ 780 Görüntülenme 10.10.2018 13:26

Hande Kazanova - Bu hafta Terazi Burcunu neler bekliyor?

Hayat sizin için hızlı ilerliyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Terazi burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Terazi burcunu inceledi. Terazi burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Terazi burcunu nasıl etkileyecek?

Hayatınızla ilgili adım atmak istediğiniz, yapmak istediğiniz, plana döktüğünüz çok şey olabilir ve bütün bunlar için bir an önce harekete geçme arzusunu duyabilirsiniz ama sizin yöneticiniz Venüs geriliyor. Parasal konular, sahip olduklarınızla ilgili konularla ilgili memnuniyetsizlikleriniz su üstüne çıkmış olabilir, ilişkilerinizi şu aralar dengede tutmakta zorlanabilirsiniz, kendinize algınızı çevirdiğiniz ve bencilce algılandığınız bu dönem içersinde aslında hayatınızdaki değişiklikler için Salı gününden sonra harekete geçebilirsiniz. Daha önceden beraber iş yaptığınız yada daha önceden üzerinize düştüğünüz işlerin üzerine düşmek ve bu alandaki başlangıçları yapmak için daha doğru bir şekilde destekleniyorsunuz. Maddi konularda harcamalarınız yüksek olabilir ve parasal konularda bu hafta dengeyi sağlamanız gerekiyor. Büyük adımlardan, riskli yatırımlardan özellikle Perşembe günü uzak durmakta fayda var. Git gelleriniz yüksek olabilir ve parasal konularda sıkılganlıklarınız size kolay para harcatabilir. Venüs’ün size yarattığı sıkıntı ve problemlere karşı çözüm odaklı yaklaşıcaksınız. Aileniz ile ilgili güzel haberler devrede olacak, onlara verdiğiniz sözleri tutacak ve yakın çevre bağlantılarınız devrede olacak.

Sitene Ekle