ASTROLOJİ 804 Görüntülenme 05.10.2018 00:10

Hande Kazanova - Bu hafta Oğlak Burcunu neler bekliyor?

Bu aralar kariyer ve işinize odaklandınığınız bir dönemdesiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Oğlak burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Oğlak burcunu inceledi. Oğlak burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Oğlak burcunu nasıl etkileyecek?

Göz önünde olmak istiyorsunuz, yaptığınız işle beraber tanınmak, insanlardan alkış almak, onaylanmak istiyorsunuz ve bu aralar bu hissiyatınız çok yoğun. Özellikle kariyer ve iş alanlarınızda önemli görüşmeler ve konuşmalar içersine girdiniz, adımlar attınız ama şimdi daha büyük adımlar için ve daha kalıcı sonuçlar almak için atacağınız adımlarda Salı günü oluşacak Yeni Ay’ı kullanmanız yerinde olacak. Daha önceden görüştüğünüz, iş yaptığınız insanlarla olan bağlantınızı Yeni Ay dönemi devreye sokabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle sosyal çevre bağlantılarınız kuvvetlenmeye başlıyor. Önemli organizasyonlar, aktiveteler, davetlerle kendinizi gösterebilir, konuşmalarınızla ön plana geçebilirsiniz sevgili Oğlak’lar. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınıza Perşembe günü dikkat edin. Göz önünde buluncağınız ortamlarda sevdiğiniz insanla anlaşmak kolay olmayacak. Cuma günü ise hayatın sizin verdiğiniz emek karşılığında sizi desteklediğini göreceksiniz. Haftasonu çok fazla insanlara bulaşmayın, durun dinlenin ve ruhunuzu arındırın.

Sitene Ekle