ASTROLOJİ 622 Görüntülenme 05.10.2018 00:11

Hande Kazanova - Bu hafta Kova Burcunu neler bekliyor?

Hayatın sizi bir çok yönden desteklediğini görüyorsunuz sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Kova burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Kova burcunu inceledi. Kova burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Kova burcunu nasıl etkileyecek?

Siz de boş durmuyorsunuz hayattan daha fazla ne kadar şey öğrenebilirim, daha fazla ne kadar kendimi eğitebilirim, insanlara nasıl karışabilirim, daha fazla nasıl yüksek fayda sağlarım gibi konu ve düşünceler ön planda. Bu aralar çok başınızı alıp dolaşmak istiyor olabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularınızda bazı ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlarla karşılaşıyor olabilirsiniz. Çarşamba gününden sonraki 15 günlük döngüde hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Kariyer ve işinizle ilgili konularda önemli konuşma ve görüşmeler devrede olabilir. Birden fazla iş fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Salı günü oluşacak Yeni Ay ve sonra adım atmak size daha güzel sonuçlar getirecek. Göz önünde olacağınız ortamlarda kadın ve erkeklerle anlaşmak kolay olmayacak. Aile hayatınızda sıkılganlıklarınız yüksek olduğu için ani çıkışlarınız ve sinirli yapınızdan aileniz nasibini alabilir. Cuma günü hayatın hiç beklenmedik yolllarla sizi desteklediğini göreceksiniz. Haftasonuna doğru güzel haberleriniz devrede olacak. Uzak yerlerdeyseniz, seyahatlerdeyseniz bazı sıkıntı ve problemlere haftasonu hazır olun.

Sitene Ekle
Etiketler