ASTROLOJİ 770 Görüntülenme 05.10.2018 00:01

Hande Kazanova - Bu hafta Koç Burcunu neler bekliyor?

Haftanıza dengede kalma ihtiyacınız yüksek olarak başlayacaksınız sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Koç burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Koç burcunu inceledi. Koç burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Koç burcunu nasıl etkileyecek?

Bu aralar ikili ilişkileriniz, özel hayatınız yada ortaklı işlerinizin üzerine düştüğünüz bir zaman dilimi. Bu alanlarda önemli adımlar atmak, önemli kararlar almak istiyorsanız Salı günü oluşacak Yeni Ay ile beraber bu kararlarınızı devreye koyabilirsiniz. Bu alanda alacağınız kararlar daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış yada bir şekilde daha önceden karşınıza çıkmış işler olmasına dikkat edin. Çünkü bu alanınızın yöneticisi olan Venüs hala geriliyor bu yüzden büyük değişimler için desteklenmediğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Diğer taraftan Çarşamba günü itibariyle iletişiminiz daha çok parasal konulara kaymaya başlayacak. Ortak parasal konularda yapmanız gerekenler üzerine eğilebilir, bir borcunuz varsa bu borcunuzun çözümü için harekete geçebilirsiniz. Kredi almak için, başkalarıyla parasal konularınızı konuşmak için, eşinizle ortak para durumunuzu gözden geçirmek için uygun bir zaman olacak. Bu hafta bu konularda sıkıntı ve sorunlar devrede olabilir. Parasal konularda çok çabuk sinirlerinizin bozulmasına neden olacak. Cuma günü itibariyle hayatın iş alanınızda sizi desteklediğini göreceksiniz.

Sitene Ekle