ASTROLOJİ 755 Görüntülenme 05.10.2018 00:03

Hande Kazanova - Bu hafta İkizler Burcunu neler bekliyor?

Haftaya eğlenceli konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında İkizler burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta İkizler burcunu inceledi. İkizler burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay İkizler burcunu nasıl etkileyecek?

Ay, Terazi burcunda ve Yeni Ay’a doğru gidiyor. Hem çocuğunuz ilgili konular, hem aşk hayatınızla ilgili konu ve olaylara yatkınsınız. Bu alanlarda kafanızda bir takım plan ve projeler varsa bu fikir ve planları uygulayacağınız zaman dilimi Salı günü oluşacak Yeni Ay ve sonrasındaki dönem. Çocuk yapmak istiyorsanız, çocuğunuzla ilgili bir karar almak istiyorsanız, aşk hayatınızda atacağınız adımlarınızı Salı günü oluşacak Yeni Ay sonrası yapmaya özen gösterin. Bu hafta Çarşamba günü itibariyle iletişiminizi iş hayatınıza kaydırıyorsunuz. İşiniz gücünüz önemli olmaya başlıyor, iş başvurusunda bulunmak, projelerinizi gözden geçirmek önem kazanıyor. Çarşamba ve Perşembe gününe dikkat edin beraber çalıştığınız insanlar anlaşmak kolay olmayacak. Kadın, erkek ilişkisinde gerilim ve sıkıntılar karşınıza gelebilir. Cuma günü itibariyle iş hayatınızda parasal olarak yaptığınız işlerin karşılığını almaya yatkın görünüyorsunuz.

Sitene Ekle