ASTROLOJİ 757 Görüntülenme 05.10.2018 00:02

Hande Kazanova - Bu hafta Boğa Burcunu neler bekliyor?

Haftaya iş hayatınızın konu ve olaylarıyla başlayacaksınız sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Boğa burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Boğa burcunu inceledi. Boğa burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Boğa burcunu nasıl etkileyecek?

Bu alanlarda atmanız gereken adımlar varsa, kafanızdaki planları hayata geçirmek için Salı günü oluşacak Yeni Ay’ı beklemeniz yerinde olacak. Biliyorsunuz Yeni Ay zamanı atılan adımlar, başlatılan işler uzun soluklu olur. Bu Yeni Ay’da iş hayatınızla ilgili, sağlığınızla ilgili konularda almanız gereken kararlarınızı destekleyecek ama bu alanda Venüs gerilediği için daha önceden konuşulmuş, bir şekilde yapmadığınız görüştüğünüz insanlarla yapacağınız işler konusunda ilerlemek aklınızın bir köşesinde bulunsun. Çarşamba günü itibariyle özel hayatınızı daha fazla konuşacağınız, ilişkilerinizle kendinizi tanımlayacağınız ve bu alana kendinizi vereceğiniz bir döngü içersine geçeceksiniz. Sevdiğiniz insan varsa, iletişiminizin arttığı bir dönem olacak. Kafanız mantıkla ilerlemek isteyecek, diğer taraftan konuların derinine inmek isteyeceksiniz. Taşınma ile ilgili olaylar karşınıza gelebilir ama bu hafta ilişkilere en dikkat etmesi gereken burç olarak siz karşımıza çıkıyorsunuz sevgili Boğa’lar. Cuma günü hem ikili ilişkileriniz, özel hayatınız, hem de geleceğe yönelik planlarınızda daha rahat, daha kalıcı işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

Sitene Ekle