ASTROLOJİ 803 Görüntülenme 05.10.2018 00:06

Hande Kazanova - Bu hafta Başak Burcunu neler bekliyor?

Maddi konular ile haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Başak burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Başak burcunu inceledi. Başak burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Başak burcunu nasıl etkileyecek?

Maddi konularda cebinize giren parayla alakalı olarak biriktirmek istediğiniz, yatırım yapmak istediğiniz alanlarda önemli adımlar atmak istiyorsanız Salı günü bu alanlarınızı keyiflendirecek bir Yeni Ay gerçekleşecek. Çarşamba günü itibariyle iletişiminiz hızlanıcak yakın çevrenizle daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Satış, reklam, tanıtım, pazarlama bu alanda hızlı konuşmalar ve görüşmeler söz konusu olabilir. Akrabalarınızla olan iletişiminizin daha fazla hızlandığını göreceksiniz. Çarşamba ve Perşembe günleri iş hayatınızda sıkıntı ve problemler karşınıza gelebilir. Düşüncelerinizde çabuk sıkılabilirsiniz, değişik ve farklı olalım peşinden gidebilirsiniz bu da beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Cuma günü olumlu günlerden bir tanesi özellikle yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizin karşılığını alacağınız, sağlam, kalıcı adımlarla ilerleyeceğiniz bir gün olarak Cuma gününü bir kenara not edin. Haftasonu eviniz, aileniz, yuvanız sığınağınız olacak sevgili Başak’lar.

Sitene Ekle