ASTROLOJİ 972 Görüntülenme 08.10.2018 17:07

Hande Kazanova - Bu hafta Balık Burcunu neler bekliyor?

Haftanız parasal işlerinizle başlayacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Balık burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Balık burcunu inceledi. Balık burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Balık burcunu nasıl etkileyecek?

Ortak parasal konular bu hafta daha fazla ilginizi çekicek. Borçlarınız, ödemeleriniz, kredileriniz yada verginiz varsa verginizle ilgili konu ve olayların gündeme gelmesi bu hafta daha fazla vaktinizi alabilir. Bu alanlarda vereceğiniz kararları uygulamak için bir Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay’ı hayatınızda etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle daha fazla gezeceğiniz, dolaşacağınız yada daha az tanıdığınız insanlar olan irtibatınızın artacağı bir döngü içersine gireceksiniz. Eğitim hayatınızda düşüncelerinizi ve fikirlerinizi ortaya dökmek daha fazla bir şeyleri öğrenmek için harekete geçeceğiniz bir zaman dilimi olacak. Bu hafta Çarşamba günü düşüncelerinizdeki git gel’ler sizi yorabilir ve etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınızda sıkıntı ve problemlerin tetiklendiğini görebilirsiniz. Bu aralar hep karmik yada daha önceden sıkıntı ve problem yaşadığınız insanlarla karşılaşıyor olabilirsiniz sevgili Balık’lar. Bu karşılaşmaların ana nedenlerinden bir tanesi o insanlarla olan yarattığınız enerjinin, yaptığınız eylemlerin sonuçlarını görmek ve bir anlamda da tamamlamalar yaşamak. Cuma günü itibariyle maddi konularda hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızı daha da kuvvetlendireceğiniz bir dönem. Hayat sizi ilginç ipuçları verecek sevgili Balık’lar bu hafta bu ipuçlarını yakalamaya özen gösterin.

Sitene Ekle