ASTROLOJİ 723 Görüntülenme 05.10.2018 00:05

Hande Kazanova - Bu hafta Aslan Burcunu neler bekliyor?

Haftaya meraklı bir şekilde başlıyorsunuz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Aslan burcunu inceledi. Aslan burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Aslan burcunu nasıl etkileyecek?

Yakın çevrenizde olup biten konu ve olaylar etrafınızda daha fazla ceyran edicek. Eğer bir girişimciyseniz, kendi işinizi yapmak istiyorsanız yada sosyal medya ile ilgili bir takım adımlar atmak istiyorsanız Salı günü oluşacak Yeni Ay ile beraber kafanızdaki plan ve projeleri devreye sokabilirsiniz. Bütün bunlar sıfırdan başlayacak işler için geçerli değil sevgili Aslan’lar. Daha önceden görüştüğünüz, konuştuğunuz insanlarla yapacağınız işlerinizde daha hızlı ilerlemeler sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Eviniz, aileniz, yuvanız bu alanlarda bir takım sıkıntı ve gerilimler, anlaşmazlıklar devrede olabilir. Çarşamba günü Merkür’ün bu alanlarınıza girmesiyle beraber bu yaşadığınız sıkıntı ve problemleri daha mantıka ele almaya başlayacaksınız. Bu yüzden aile bireyleriyle olan iletişiminizin kuvvetlendiği bir zaman dilimi olacak. Karşınıza gelecek olan sorunları pas geçmeyin bu dönemde kolaylıkla çözebilirsiniz. Gayrimenkule dayalı bir işiniz varsa bu işinizde de hızlı ilerlemeler devrede olabilir. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günlerine dikkat edin. Cuma günü durum ve olayları kolaylıkla toparlayacaksınız. Aile hayatınız için yapmanız gerekenler, günlük hayatınızın detaylarını zemine oturtma, işlerinizin ilerlemesi gibi durumlar söz konusu olacak. Haftasonu daha keyifli etkileriniz devrede olacak.

Sitene Ekle