ASTROLOJİ 983 Görüntülenme 10.10.2018 13:24

Hande Kazanova - Bu hafta Akrep Burcunu neler bekliyor?

Bu hafta birazcık daha yoğun etkiler söz konusu sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Akrep burcunu inceledi.

Astrolog Hande Kazanova bu hafta Akrep burcunu inceledi. Akrep burcunu bu hafta neler bekliyor? Yeni Ay Akrep burcunu nasıl etkileyecek?

Bu hafta çok fazla gücünüzü kullanamayabilirsiniz, geri planda yürüteceğiniz, biraz daha sakin olmak isteyeceğiniz haftalardan bir tanesi. Bu alanda oluşacak Yeni Ay ile beraber kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmek, aynı zamanda kendi piskolojinizi düzeltmek, ruhsal ve spiritüel çalışmalarla daha iyi bir boyuta getirmek için şanslı haftalardan bir tanesi ama onun dışında dünyevi konularda desteklenmeyeceksiniz. Çarşamba günü Merkür, Akrep burcuna geçiyor sizin zamanınız başlıyor sevgili Akrep’ler. İletişimde rahatlayacaksınız, kendinizi ifade etmekten mutluluk duyacaksınız, çevrenizle olan iletişiminizi ve bağlantılarınızı hızlandıracaksınız. Çarşamba günü sıkılganlıklarınız devrede olacak. Karşı tarafı anlık çıkışlarınızla ters davranışlarınızla yorabilir, şaşkınlık yaratabilirsiniz.  Ortaklaşa işiniz varsa Çarşamba ve Perşembe günleri dikkatli olun lütfen. Hayatı daha keyifle algılamanız gereken ve içinizdeki hırsları birazcık bastırmanız gereken zamanlardan bir tanesi. Haftasonuna doğru hayatın sizin kısa vadeli planlarınızda desteklediğini görecek, derin bir oh çekeceksiniz. Haftasonu ise parasal konular önem kazanacak.

Sitene Ekle