ASTROLOJİ 7.608 Görüntülenme 01.02.2019 00:35

Hande Kazanova Başak 2019 Koç burcu yorumu

Bu ay fazlasıyla çalışacağınız, göz önünde olacağınız, başkalarınız için uğraşılarınızı artıracağınız aylardan bir tanesi olacak sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Başak burcu Şubat ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Başak burcunu neler bekliyor?

 Aşk hayatınızda önemli sorumluluklar, zaman zaman ciddi birtakım tavırlar ya da mesafeler de girmiş olabilir. Tutkularınızla ve kafanıza göre hareket ediyorsanız eğer bu Şubat başında en çok buna dikkat etmeniz gerekecek çünkü sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınız yıpranabilir.

Ego savaşları, karşı tarafa ters çıkışlar, ondan gelecek birtakım etkileşimler Şubat başında sizi zorlayabilir. Çocuğunuz  varsa eğer  özellikle Şubat başında spor yaparken, beden eğitimi derslerinde ya da hafta sonu onu bir yere götüreceksiniz eğer dikkatli olmalısınız.

4 Şubat’ta bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. İşinizi değiştirip başka bir alana kaymak istiyorsunuz ya da daha önceden başvurduğunuz yerden bir haber bekliyorsanız, kafanızda yeni projeler varsa tüm bunlarla ilgili önemli kararlarınızı Yeniay ile beraber alabilirsiniz.

Yeniay geçtikten birkaç gün sonra adımlar atmayı unutmayın. Sağlıkla ilgili konu ve olaylar hayatınızda hızlanabilir. 14 Şubat ‘ta Mars Boğa Burcu’na geçecek. Seyahatleriniz hızlanabilir. Yabancı ülkeler ve yurt dışı bağlantılı konular, yabancı ülkelerde yaşayan akrabalarınızın ziyareti, onlarla olan mücadeleleriniz ve uğraşılarınızın da arttığı bir döngü içerisine gireceksiniz.

19 Şubat’ta oluşan Dolunay sıfır derece Başak Burcu’nda gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili önemli kararları, kafanızdaki planları bu Dolunay ile beraber hızlandıracaksınız. Hassas birtakım konular devrede olacak. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz ve algınız açılabilir. Bazı şeylerin neden olmadığını birdenbire fark edebilirsiniz. Bu Dolunay ile beraber ektiğiniz şeylerin karşılığını alacak, büyük açılımlar yaşayacak ve buna göre kararlar vereceksiniz. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle