ASTROLOJİ 401 Görüntülenme 04.07.2018 11:34

Hande Kazanova Aslan - Yengeç İlişki Uyumu Analizi

Biri su, diğer ateş elementinden olan bu iki kişi, genelde birbirini anlamakta zorlanırlar. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Yengeç burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Bu bir anlamda ne seninle, ne sensiz bir ilişkidir. Çünkü Yengec'in yöneticisi Ay, Aslan'ın yöneticisi Güneş'in ışınlarından gücünü alır. Genelde sanatsal yengeç burcu, aslanın hızlı, aktif ve dominant enerjisinden kolay etkilenir. Aslanın karşı taraf üzerinde bıraktığı izlenim, onu etkiler. Aslanda fazlasıyla duygusal olan bu insanın, herkesi düşünme ve herkesle empati kurma yeteneğinden etkilenmiştir. Yine de Aslan burcu topluluğa hitap etmeyi sever ve etrafında insanlar olmasına bayılır. Her zaman için önceliğini ailesinden yana kullanacak olan yengeç ise, Aslan ın bu sosyalleşme ihtiyacını anlamakta zorlanacaktır. Ne zaman ki Aslanın bir tek kendisine ait olmasını isteyecek, kapris yapacak, kıskançlık gösterecek, o zaman huysuzluklar her iki taraf içinde kaçınılmaz olacaktır. Bu ikilinin birbirleriyle uzun yıllar ilişki de olması için Aslan burcu belirli fedakarlıklarda bulunmayı göz önünde bulundurmalıdır.

Sitene Ekle