ASTROLOJİ 734 Görüntülenme 04.07.2018 13:15

Hande Kazanova Aslan - Yay İlişki Uyumu Analizi

İki ateşin beraberliği heyecanlı ve çılgın maceralara benzeyebilir. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Yay burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Aslanın gezegeni güneş ve yay ın gezegeni jüpiter mükemmel bir beraberlik için biçilmiş kaftandır. Her ikisi de değişikliği ve heyecanı severler. Bu da onların yaşamda aradıkları şeydir. Dolaşmak, gezmek, konuşmak, alışveriş yapmak, her iki burcu ve sevgilerini besler. Buradaki tek sakınca Aslan burcunun buyurgan olma meylidir. Her zaman kendi istediği için harekete geçen Aslan bir müddet sonra yay ın buna tepki vermesiyle karşılaşır. Yay burcu değişken bir burç olduğu için durumu idare eden taraf olacaktır. Bir de Aslan burcu yay burcunun hayatına ve yaşam düzenine karışmaya bayılabilir. Bu rahatsız edici seviyeye gelirse, Bağımsız karakterli Yay buna baş kaldırabilir. Yine de bu ikiliden her zaman uyumlu ve keyifli bir beraberlik çıkabilir.

Sitene Ekle