ASTROLOJİ 719 Görüntülenme 04.07.2018 13:10

Hande Kazanova Aslan - Terazi İlişki Uyumu Analizi

Tüm ateş ve hava kombinasyonları güzel ve şanslı sonuçlar doğurur. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Terazi burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Hava, ateşle genleşir, ısınır. hava da ateşi körükler. Burada bu ikilinin birbirlerinden öğrenecekleri çoktur. Birlikte eğlenceli vakit geçirirler, sosyal ajandaları kalabalıktır. Aslan burcu, terazinin kararsızlığını yenmesinde yardımcı olur çünkü iyi bir organizatördür. Ayrıca ne istediğini bilen bir burçtur, bu yüzden konu eğlence ve alışveriş olduğunda, terazi burcu aslanın ev sahipliğinden fazlasıyla etkilenir. Güneş (Aslan) ve Venüs (Terazi) genellikle güçlü ve olumlu görünüm yaparlar. Her ikisi de konforu sever, sanat ve güzelliğe düşkünlükleri vardır. Başlıca sorun Aslan'ın devamlı pohpohlanma merakı olabilir. Kaldı ki terazi uyumla ve ikna edici tarzıyla Aslan’ın istediği o alkışı yapmaktan mutluluk duyacaktır. Bu ikili genel olarak iyi geçinir. Fazla para harcama yetenekleri ilişkilerinde tek dikkat etmeleri gereken konu olabilir.

Sitene Ekle