ASTROLOJİ 519 Görüntülenme 04.07.2018 13:17

Hande Kazanova Aslan - Oğlak İlişki Uyumu Analizi

Ateş ve toprak elementleri bir araya geldiğinde bundan faydalanacak olan taraf genellikle Oğlak'tır. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Oğlak burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Ateş, toprağın üzerindeki gereksiz tüm ayrıntıyı yakarak, onun verimli hale gelmesine yardımcı olur. Gösterişi, sesli konuşmayı, dikkat çekmeyi ve şaşaayı seven Aslan burcu, ağır, gayretli ve sebatlı Oğlak burcu için biraz fazla kaçabilir. Oğlak burcu çok fazla dikkat çekmeyi sevmez, mütevazı ve biraz da nerede nasıl davranması gerektiğini bilir. Aslansa neşeli ve biraz da dikkatsiz yanlarıyla kolay pot kırabilir veya kendisini zor duruma düşürebilir. Aslan affeder ve unutur. Oğlak zor kızar ama nadiren unutur ve zor affeder. Bu aralarında sorun oluşturur. Oğlak, herşeye şüpheci yaklaşıma sahiptir. Aslan ise düşüncesiz ve alenidir. Şüphe etmek ve devamlı temkinle yaşamak ona göre değildir. Sonuç olarak, uzun beraberlikleri yakalamak için her iki tarafı birleştirici başka çekici özellikler olmalıdır.

Sitene Ekle