ASTROLOJİ 257 Görüntülenme 04.07.2018 11:31

Hande Kazanova Aslan - İkizler İlişki Uyumu Analizi

Biri hava, diğeri Ateş olan bu ikili burçlar iyi anlaşırlar. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun İkizler burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Hava ateşi besler, Aslan burcunun alkışlanmaya ve her zaman hayatın merkezinde olma isteğini hemen farkeden zeki ikizler, aslanla ilişkisinde ona gaz vermekten ve onu şişirmekten hiç geri kalmaz. Bu aslanın ilk başlarda hoşuna gitse de, bu beraberlik bir müddet sonra cazibesini kaybedebilir. Çünkü Aslan burcu gösterişli, tutkulu ve yüreği ile seven bir kişidir ama İkizler insanı yüzeysel ve mantıklıdır. Hiç bir zaman, bir aslan kadar kendini sevgiye kaptırmayacak ve bazen de aslanın manevralarını çok gösterişli ve gereksiz bulacaktır. Her iki tarafta sosyaldir ve eğlenmeyi çok sever. Beraber çok keyifli, eğlenceli bir ilişki yaşayabilirler ama Aslan burcu burada değişken ve biraz da rahat ikizler burcuna müdahale etmemelidir. O zaman bir ömür mutlu olabilirler. Birlikte sorunlara iyi çözüm bulabilirler.

Sitene Ekle