ASTROLOJİ 1.338 Görüntülenme 02.08.2018 15:10

Hande Kazanova Aslan - Başak İlişki Uyumu Analizi

Ateş- toprak kombinasyonlarında olduğu gibi, toprak ne kadar istemese bile ateşi söndürür. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Başak burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Bu ikilinin beraberliğinde Başak burcu konuşmaları ve aşırı eleştirileriyle, Aslan burcunu canından bezdirebilir. Aslan Burcu alkışlanmak ister, güzel niyet ister. Başak burcunun devamlı eleştirmesi ve biraz da negatif olması Aslan burcunun dayanabileceği bir şey değildir. Gezegen açısından bakarsak güneş- merkürle anlaşır ve isterlerse, mutlu beraberlik için iyi bir şansları vardır. Yüce yürekli Aslan, Başak'ın doğru eleştirileri için hoşgörülü olacaktır. Başak da Aslan'ın başarılarından gururlanacaktır. Aslan, Başak ın pratikliğine zekasına ve uyanık mantığına saygı gösterecektir. Eğer Başak, Aslan'ın sahne ışıklarında durmasına izin verir ve çok yıkıcı eleştiriler yapmazsa, sosyalliğini engellemeye çalışmasa bu beraberliğin yürümemesi için hiçbir sebep yoktur.

Sitene Ekle