ASTROLOJİ 532 Görüntülenme 04.07.2018 11:36

Hande Kazanova Aslan - Aslan İlişki Uyumu Analizi

İki ateş grubunun beraberliği oldukça hareketli ve ateşli sayılabilir. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Aslan burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

İki ateş grubunun beraberliği oldukça hareketli ve ateşli sayılabilir ama her zaman böyle olacak diye bir kural da yoktur. Her iki tarafın liderlik peşinde koşması, hayranlık dürtüsünün ön planda olması zaman zaman bu ilişkide ki en büyük sorunlardan biri olabilir. Aslanlar ne yazık ki sahnenin ortasında bulunmayı severler. Sosyal gruplarında başı çekmeyi arzu ederler. Her iki evlilik ortağının devamlı olarak liderliğin peşinde koşması mutsuz sonuçlar getirecektir. Başarılı beraberlik için sonuç, erkek Aslan'ın iş ve toplum alanında parlaması, dişi Aslan'ın da evde yönetici olmasıdır. O zaman bu beraberlik gayet keyifle yürür ve her iki taraf için de sorunlar kökünden hallolur. Bu iki burç hayatı aynı yönden görmeye, lüks tutkularını ve arkadaş seçimlerini aynı noktadan yapmaya meyillidir.

Sitene Ekle