ASTROLOJİ 709 Görüntülenme 04.07.2018 13:12

Hande Kazanova Aslan - Akrep İlişki Uyumu Analizi

Bu iki sabit nitelikteki beraberlik, değişkenliği az ve inatçılık kapasitesi yüksek bir beraberlik olabilir. Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun ilişki analizini inceledi.

Aslan burcu hangi burçla daha çok uyumludur? Astrolog Hande Kazanova Aslan burcunun Akrep burcu ile beraberliğini cevapla.tv izleyenleri için mercek altına aldı. 

Aslında iki tarafta tutkulu, iki tarafta duygularıyla hareket eden, iki tarafta duygu gösterişlerini seven burçlardır. Aslan kadını ve Akrep erkeği sözkonusu ise uyum çoğalır. Aslan kadınının gösterişi, akrep erkeğinin cinsel isteğini ateşler. Tam tersi durumda, Akrep kadını Aslan erkeğinden çok fazla şey bekleyecektir. En azından sadece ona ait olmasını, ilişkilerini daha mahrem yaşamaları gerektiğini düşünecektir. Yani çatışmalarının kökeninde kıskançlık başrolde olacaktır. Bu ikilideki sorun her iki tarafında kendi söylediğinde ısrar etmesi olabilir. Bir de Aslan burcu herşeyi açık yaşamayı sever, akrep ise gizlilikten yanadır. Bir de Akrep burcu herşeyde olduğu gibi sevgiyi de sadece kendisine saklamak isteyebilir. Su ateşi söndürür, bu yüzden Bu ilişkide Aslan burcu bazı karakter özelliklerinden vazgeçecektir, ister isteyerek, ister istemeyerek.

Sitene Ekle