ASTROLOJİ 1.134 Görüntülenme 06.07.2018 00:09

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Yay Burcu Yorumu

Günlük yapılması gereken işleriniz ve bu işlerin tamamlanması ile haftanız başlıyor sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor?

Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi yarına bırakmakta fayda var. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Hayatınızı geliştiren güzel fikirler içindesiniz, hayatı daha büyük resimden görmek istiyorsunuz. Kendinizi geliştirdiğiniz bu dönemde çevrenizden aldığınız beklenmedik desteklerin hayatınızda güzel açılımlar sunduğunu göreceksiniz. Salı günü Jüpiter düzelicek, kendinizle, ruhunuzla bağlantınızı yeniden yapılandıracağınız bir döneme doğru gidiyorsunuz. Özellikle bu dönemde korunacaksınız ve yurtdışı bağlantılı konularda da güzel şanslara sahip olacaksınız. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda ruhani çalışmalar olsun, spiritüel çalışma alanlarınızda güzel fırsatlar karşınıza gelecek. Unutmayın bu bir hazırlık süreci Kasım ay’ı geldiği zaman Jüpiter sizin burcunuza geçecek ve sizin için en şanslı 12 yıldan bir tanesini başlatmış olacak. Salı gününden sonra 3 hafta boyunca üstleriniz, patronlarınızla olacak bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz yaptığınız işi eleştirmeyi seveceğiniz bir dönem. Toplumsal konularda ve statünüzde güzel sonuçlar karşınıza gelebilir. Cuma günü bir tutulma gerçekleşiyor, bu parçalı Güneş tutulması ortaklaşa parasal konularınızı içericek. Ortağınızın yada eşinizin parasal konuları ile ilgil beklenmedik konu ve olayların hayatınıza yer ettiğini görebilirsiniz. Banka işlemleri, kredi işlemleri, vergi işlemleri yada miras ile ilgili konularda gelişmeler karşınıza gelebilir. Bu dönemde eşinizle parasal konuda çekişmemeye çalışın.

Sitene Ekle