ASTROLOJİ 1.247 Görüntülenme 06.07.2018 00:10

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

Keyifli etkilerle haftanız başlayacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor?

İkili ilişkiler ve özel hayatınızın detayları bu aralar gündeminizde ve hemen hafta başında parasal konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Yaşadığınız durumlarda çok abartmamak, çok fazla iyimserlikle yaklaşmayın, tutamayacağınız sözlerin altına girmeyin bir arkadaşınıza borç vermeyin, boruç almayın. Jüpiter düzeliyor, salı günü itibariyle Jüpiter sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda düzelicek. Kasım ayına kadar yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizde insanlardan istediğiniz destekleri ve şansları görebilirsiniz. Bol bol gezin, değişik ortamlarda bulunun, yeni insanlarda tanışın çünkü işinizle ilgili konularda yada özel hayatınızla ilgili konularda bu insanların fırsatlar sunduğunu göreceksiniz. Eğitim, medya, yurtdışı bağlantıları işleriniz varsa önemli ilişkiler bu dönemde kuralabilir. Cuma günü bir tutulma gerçekleşiyor ve bu tutulma sizin için çok önemli sevgili oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Bu tutulma sizin ikili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili önemli kararlar devrede olabilir. Ortaklaşa atılacak işlerinizinde de önemli kararların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Hem ikili ilişkilerde, hem özel hayatınızda bu dengeyi kurmak kolay olmayacak. Uzak çevrelerden alacağınız güzel destekler, seyahatli, yurtdışı bağlantılı işlerinizde istediğiniz sonuçları karşınıza getirebilir.

Sitene Ekle