ASTROLOJİ 1.965 Görüntülenme 06.07.2018 00:11

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Kova Burcu Yorumu

Kendi içinize kapandığınız yada daha çok ailevi konularla uğraştığınız bir hafta başlıyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor?

Mars sizin burcunuzda geriliyor, enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanıyorsunuz bu hafta iş ile ilgili konular daha fazla gündeminize yerleşebilir. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Hemen hafta başında ortaklaşa işlerinizde önemli adımlarınızda tutamayacağınız sözlerden kaçının. Salı günü itibari ile Jüpiter düzeliyor, bu düzelme kariyer ve statü alanlarınıda düzelicek sevgili Kova’lar. Kariyerinizde, işinizde büyük şanslarla karşılaşma fırsatlarınız artacak. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle beraber ortak parasal konularda çözüme ulaştırmak istediğiniz konular devrede olacak. Ruhsal konular, ruhsal çalışmalara daha fazla ilgi gösterebilirsiniz. Kredi almak, bir borcun altına girmek içinde uygun bir dönem içinde olacaksınız. Cuma günü gerçekleşen parçalı Güneş tutulması iş, hizmet, sağlık alanlarınızda gerçekleşecek sevgili Kova’lar. İşinizde beklenmedik oluşumlar meydana gelebilir. Sağlınızla ilgili konu ve olaylar bu tutulmayla beraber hızlanacak. Güneş tutulmaları başlangıçlarla alakalı olduğunu için yeni adımlar, yeni başlangıçlar bu dönemde sizi etkileyebilir. Haftasonu parasal konularda güzel sonuçlar alacaksınız.

Sitene Ekle