ASTROLOJİ 1.197 Görüntülenme 10.07.2018 09:30

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Haftaya ay Boğa burcundayken başlıyorsunuz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor?

Bu hafta kendi girişimleriniz, istekleriniz, adımlarınız için uygun haftalardan bir tanesi olabilir. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Eviniz, aileniz, yuvanız ile ilgili güzel şans ve fırsatların hemen hafta başında karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. 10 Temmuz’da Jüpiter düzeliyor. Jüpiter evlilik, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda düzeliyor. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve problemler, ertelenmeler, gecikmeler varsa bu tarihten sonra ki zamanlarda bu alanlarda yeniden şansı yakalayabilirsiniz. Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle beraber aşk hayatınızı daha fazla didikleyeceğiniz bu alanda eleştirilerinizi arttıracağınız ama diğer taraftan eğlenmekten keyif yapmayı da isteceğiniz bir döngü içersine gireceksiniz. Çocuğunuz varsa çocuğunuzu çok fazla eleştirmemeye dikkat edin. Bu hafta parçalı Güneş tutulması yaşanacak. Bu tutulma sizin yakın çevre ve iletişim alanlarınızda gerçekleşecek sevgili Boğa’lar. Yakın çevrenizde olup biten konu ve olayların hızlı ve beklenmedik olaylara sebep olduğunu görebilir. Satış, reklam, bilgisayar, tanıtım gibi konularda önemli işlerinizi başlatmak adına büyük bir istek duyabilirsiniz. Ailevi konularda da, aşk hayatınızdaki konularda da istediğiniz destekleri haftasonu göreceksiniz.

Sitene Ekle