ASTROLOJİ 1.309 Görüntülenme 10.07.2018 16:50

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Başak Burcu Yorumu

Dış ortamlara bağlı konular, seyahatle ile haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor?

Bu hafta başında yakın çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde vereceğiniz sözlere dikkat edin tutamayabilirsiniz ve biraz aşırı iyimser davranıyor olabilirsiniz. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Salı günü itibariyle Jüpiter düzeliyor, iletişimsel konularda yakın çevrenizi işin içine alacak her tür konuda çeşitli fırsatlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Kasım ayına kadar iletişim, tanıtım, medya, sosyal medya, televizyon, satış, reklam, pazarlama  gibi konularda güzel sonuçlar alabilirsiniz sevgili Başak’lar. Venüs Başak burcuna geçiyor. Önünüzdeki 3 hafta boyunca özellikle kendinizi daha fazla önemseyeceksiniz. Görüntünüzü değiştirebilirsiniz, alışverişe gidebilirsiniz dışarıda olmak sosyalleşmek önem kazanıyor. Cuma günü parçalı Güneş tutulması olacak. Bu tutulma sosyal çevre alanlarınızda gerçekleşecek arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizde bulunan insanların hayatında önemli değişimler, önemli başlangıçlar devreye girebilir yada fikirlerinizin ideallerinizin bu dönemde yeniden şekillendiğini görebilirsiniz. Haftasonu özellikle aşk hayatınızda vereceğiniz kararlarla uzun soluklu sonuçlar devrede olabilir.

Sitene Ekle