ASTROLOJİ 4.587 Görüntülenme 09.07.2018 09:30

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Balık Burcu Yorumu

İletişiminiz yüksek bir şekilde haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor?

Bu hafta başında iş hayatınızda seyahat halindeyseniz, tatile gidiyorsanız, iş ile ilgili konularda önemli girişimleriniz varsa güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Özellikle bu şans ve fırsatlar değişik bilgiler içeriyor olacak bu yüzden de herşeyi yaparım, bana bişey olmaz tavrınızdan uzak durarak işin içersinde olmaya özen gösterin. Salı günü itibariyle Jüpiter düzeliyor. Jüpiter sizin seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, eğitim alanlarınızda düzelicek Kasım ayına kadar bu alanlarda güzel şansların ve fırsatların karşınıza geldiğinizi görebilirsiniz. Seyahatleriniz mutluluk verici olabilir ve bu seyahatlerden çok şey öğrenebilirsiniz sevgili Balık’lar. diğer yandan Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle beraber ikili ilişkiler ve özel hayat alanlarınızda eleştirici olmamayı özen gösterin çünkü sevdiğiniz insanla aranızda köprüler kuracağınız sevginizi daha da ilerleteceğiniz bir döngü olabilir. Taşınma ile ilgili konularda 3 hafta boyunca önemli adımlar devrede olabilir. Cuma günü oluşacak parçalı Güneş tutulması aşk hayatınızı tetikleyecek. Aşk karşınıza hiç beklenmedik bir şekilde olabilir bir sosyal ortamda tanışabilirsiniz, ilişki biraz ters bir şekilde başlayabilir çünkü güç çekişmeleri de devrede olacak bu tutulmayla beraber. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber yapacağınız tatil planları haftasonu keyfinizi yerinize getirecek.

Sitene Ekle