ASTROLOJİ 1.238 Görüntülenme 06.07.2018 00:08

Hande Kazanova 9 - 15 Temmuz Haftalık Akrep Burcu Yorumu

İkili ilişkiler ve özel hayatınızla ilgili konuların devrede olmasıyla haftanız başlıyor sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burcunuzu yorumladı.

Gün içersinde Ay boşlukta dolaşacak bu yüzden ortaklaşa atacağınız adımlar varsa ertesi güne bırakmak aklınızda olsun. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haftalık karnesini inceledi.

Diğer taraftan kariyerinizle ilgili diğer konularda da güzel konuşmalar içersine girebilirsiniz. Bazı insanları fikirlerinizle etkilemeniz kolay olacak ama bütün bunları anlatırken biraz fazlaca abartmaya meyilli olabilirsiniz. Salı günü itibariyle Jüpiter düzeliyor ve sizin burcunuzda düzelecek. Uzun zamandan hayatınızla ilgili önemli girişimleriniz, adımlarınız veya düşünceleriniz varsa Salı günü itibariyle hayatın sizi yeniden desteklediğini göreceksiniz Kasım ayına kadar güzel bir sürece gireceksiniz. Salı gününden sonraki dönem sosyal çevrenizle büyüyeceğiniz, arkadaşlarınızla organizasyonlar, davetler gibi aktiveteler içinde bulunacağınız yeni tanışacağınız insanlardan da fayda sağlayacağınız görülüyor. Cuma günü oluşacak Güneş tutulması seyahat, yurtdışı bağlantılı konular, hukuki alan, hayat görüşünüz, geleceğinizi ilgilendiren konuları karşınıza getirebilir sevgili Akrep’ler. Haftasonu sosyal çevrenizden alacağınız güzel desteklerle iletişimsel işlerinizde güzel sonuçlara ulaşabilir, kalıcı adımlar attığınızı görebilirsiniz.

Sitene Ekle