ASTROLOJİ 569 Görüntülenme 28.09.2018 15:51

Hande Kazanova 24 - 30 Eylül 2018 haftası Yengeç burcunu neler bekliyor?

Eviniz, aileniz, yuvanız bu hafta ön planda olacak sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunu yorumladı.

Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Yengeç burcunun yıldız haritasını cevapla.tv izleyecileri için inceledi. Bu hafta Yengeç burcunu neler bekliyor?

Yapılması gereken işleriniz, dış ortamlara bağlı işleriniz ile haftanız başlarken, Salı günü oluşacak Dolunay kariyer ve iş alanlarınızda hassas bir takım adımları karşınıza getirebilir. Ani kararlar devrede olabilir ve siz de bu karara göre şekillenmek isteyebilirsiniz. Aileniz ve kariyeriniz arasındaki dengeyi bu Dolunay’da etkin bir şekilde kullanmaya özen gösterin. Anne tarafı, anne ile bağlantılı ilgili konular bu Dolunay’da daha fazla gündeminize yerleşecek. Çarşamba günü aile ortamlarınızda özel hayatınızın sorumlulukları istediğiniz gibi şekillenmeyebilir. Aile büyüklerinizden bazılarından destek almadığınızı görecek, fikirlerinden yararlandığınız, tavsiye aldığınız aile büyüklerinizden bazılarından destek almadığınızı göreceksiniz. Cuma günü ise aile ortamlarınızda eviniz için yapacağınız harcamalar yada parasal adımlar kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak.

Sitene Ekle