ASTROLOJİ 591 Görüntülenme 28.09.2018 15:52

Hande Kazanova 24 - 30 Eylül 2018 haftası Aslan burcunu neler bekliyor?

Yakın çevrenizle olan bağlantılarınız ile haftanız devam ediyor sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunu yorumladı.

Astrolog Hande Kazanova haftalık burç yorumlarında Aslan burcunun yıldız haritasını cevapla.tv izleyecileri için inceledi. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor?

Diğer taraftan ortak parasal konular yine bu hafta başında kafanızı kurcalayabilir ama bütün bunların içersinden çıkma gücünü de kendinizde bulacaksınız. Salı günü gerçekleşen Dolunay, seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, eğitimsel konularda önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Siz daha çok kısa vadeli sorunlarla uğraşmak isterken, kendinizi büyük olayların içersinde bulabilirsiniz. Uzaktan akrabalarınızdan alacağınız haberler bu Dolunay’da sizi hassas kılabilir. Çarşamba gününe dikkat diyoruz! Eğer çalışıyorsanız, beraber iş yaptığınız insanlarla olan bağlantılarınızda bir takım sıkıntı ve sorunlara açık görünüyorsunuz. İş sorumluluklarınız üzerinize gelebilir ve verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz sevgili Aslan’lar. Aynı şekilde karşı taraftan bu etkiyi gördüğünüzde sinirleriniz çok çabuk zıplayabilir. Haftasonuna doğru özel hayatınızdan alacağınız güzel desteklerle bu durum ve olayları aşmasını başaracak, özel hayatınızda güzel sonuçlarla karşılacaksınız.

Sitene Ekle