ASTROLOJİ 1.156 Görüntülenme 30.12.2018 00:35

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Yengeç burcunu yorumladı

Kariyer ve iş alanlarınızda mücadeleci bir döngü içerisine giriyorsunuz. sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi. Ocak ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak ay burç yorumlarını inceledi. Yengeç burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yengeç burcunu neler bekliyor?

Oldukça keyifli etkilerle ocak ayına giriş yapıyorsunuz sevgili yengeç ve yükseleni yengeç olanlar. Hem özel hayatınızda sevdiğiniz insanla beraber atacağınız adımlar önemli olurken diğer taraftan evliliğiniz ve ikili ilişkilerinizde önemli sorumluluklar da sırtınıza binebilir. Kariyer ve iş alanlarınızda mücadeleci ve bir o kadar da kendinizi gösterebileceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz.

Mücadeleleriniz ve koşturmalarınız artabilir. Kariyeriniz ve işiniz ile ilgili konularda uğraşınız artabilir. Diğer taraftan patronlarınız ya da üstlerinizle, iş yaptığınız insanlardan sizden yüksek pozisyondaki kişilerle birtakım mücadelelerinizde kavgalardan ve sürtüşmelerden bu dönemde uzak durmak faydalı olacak. Bu etki en çok 8 ocak, 21 ocak, 23 ocak tarihinde devrede olabilir.

Diğer taraftan 6 Ocak’ta oluşan tutulma özel hayatınız, ikili ilişkileriniz, evliliğinizle ilgili önemli bir sorumluluğun altına gireceğinizi de gösteriyor. Bir konuyu bitirip başka bir konunun başladığına şahit olabilirsiniz bu tutulma ile beraber.

Zorunlu bir taşınma, eşinizin ya da partnerinizin hayatında birtakım konu ve olayların artması önemli olacak. Diğer taraftan hukuki meselelere de dikkat etmeniz gereken bir tutulma yaşayacaksınız. 7 Ocak’tan sonra iş hayatınızda kendinizi göstereceğiniz ve sağlam ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde gezip dolaşmak, günlük hayatın ritmini ayarlamak önemli olacak ama başınızı alıp gitmekte zaman zaman önem kazanıyor. Beraber çalıştığınız insanlarla uyumlu iş birlikleri içine gireceksiniz.

13 Ocak’ta yurt dışı bağlantılı işleriniz ve yeni atılımlarınız varsa ideallerinizi ve beklentilerinizi karşılamayacak adımlar olduğunu hemen söyleyelim. 21 Ocak’ta oluşacak ay tutulması elinize bir para geçmesine sebep olabilir ya da parayla ilgili bir konuyu çözüme ulaştırabilirsiniz. 24 Ocak’tan sonra ise daha çok ortak parasal konularla ilgili çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler