ASTROLOJİ 619 Görüntülenme 30.12.2018 00:15

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Yay burcunu yorumladı

6 Ocak’ta ki tutulma, parayla ilgili konular, ticari girişimler ve maddi kazanımlarla ilgili önemli bir konuyu karşınıza getirecek sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Yay burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Yay burcunu neler bekliyor?

Hayatınızla ilgili hızlı gelişmeler var sevgili yay ve yükseleni yay olanlar. Ocak ayına girmeden önceki dönemde sessizliği ve sakinliği biraz sevmiş olabilirsiniz. Hayat sizi çok fazla sessiz ve sakin bırakmayacak. Bu ay önemli aylardan bir tanesi. Maddi konularda hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir tutulma içinde olacaksınız.

6 Ocak’ta ki tutulma, parayla ilgili konular, ticari girişimler ve maddi kazanımlarla ilgili önemli bir konuyu karşınıza getirecek ve siz bu konuyu hem çözmek hem de bu konu içinde sorumlulukla ilerlemek durumunda kalacaksınız. Diğer taraftan hayat gerçekten bu ay güzel.

Gezmek, dolaşmak, paylaşmak önem kazanıyor. 7 Ocak’tan sonra Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle beraber görüntünüzü değiştirmek isteyeceğiniz bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Gezmek, dolaşmak, değişik insanlarla tanışmak ve farklı kültürlerin içerisine gitmek, alışveriş yapmak önem kazanacak. Diğer taraftan bu ay en çok maddi konularda 8 ocak, 13 ocak, 19 ocak ve 23 ocak tarihlerine dikkat etmenizi önereceğim. Bu tarihlerde parasal açıdan harcamalarınız yüksek olabilir ya da aşk hayatınız ve çocuklarınız için yapacağınız bir takım harcamalar bütçenizi biraz sarsabilir.

Bu süreçte para alışverişlerinize dikkat etmeye çalışın. Diğer insanların söylediklerinin yanıltıcı etkileri altında olması özellikle 13 ocak civarı dikkatinizi buraya kaydırmanıza sebep olacak.

Gerçekçi adımlar atmaya özen gösterin. 21 Ocak’ta oluşacak ay tutulması seyahatleri ve eğitim kanalınızı hızlandırabilir sevgili yaylar. Kendinizi geliştirebilir, daha büyük konu ve olaylarla uğraşmak isteyebilir, medya, hukuk, ticaret gibi alanlarda işleriniz varsa bu konuların hayatınızda daha hızlı gelişmelerle karşınıza geldiğini görebilirsiniz. 22 ocak şanslı etkileşimler devrede.

Özellikle hem sosyal çevreniz hem de iş ile ilgili konularda güzel adımlar atabilirsiniz. 24 Ocak’tan sonra ise yakın çevre konularınız önem kazanacak. İletişim ve girişimcilik ayağınız önem kazanacak. Konuşma ve görüşmelerinizi yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşacaksınız. Güzel bir ay olsun

Sitene Ekle
Etiketler