ASTROLOJİ 717 Görüntülenme 30.12.2018 00:25

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Terazi burcunu yorumladı

13 ocak civarında iş hayatınızda yanıltıcı etkilere dikkatli olmakta fayda var sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak aylık burç yorumlarını inceledi. Terazi burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Terazi burcunu neler bekliyor?

Ocak ayına parasal konularda güzel sonuçlarla girebilirsiniz sevgili terazi ve yükseleni terazi olanlar. Parasal konularda kendinizi pek bir şanslı ve mutlu hissedeceksiniz diğer taraftan yakın çevrenizden, girişimlerinizden alacağınız sonuçlar bu ay önem kazanıyor. Güzel kapılar karşınıza gelebilir.

Özellikle 13 ocak civarında iş hayatınızda yanıltıcı etkilere dikkatli olmakta fayda var. 6 Ocak’ta ev ve aile ile ilgili konularda önemli bir tutulma gerçekleşecek. Eviniz, aileniz kendi yapınız ve alışkanlıklarınızla ilgili önemli sorumluluklar bu tutulmayla birlikte devrede olacak ve önemli değişim ve dönüşümler içinde olacaksınız.

Evinizle ve hayatınızla ilgili önemli kararların bu tutulma sırasında hayatınızı şekillendirdiğini göreceksiniz. 5 Ocak’tan sonra Merkür’ün de bu alanlarınıza geçmesiyle beraber ortaya çıkacak bir konu ve sıkıntı ya da sorunu çözmek daha kolay olacak çünkü Merkür bu burçta daha pratik yönleri ön plana çıkartacak.

Sevdiklerinizle olan bağlantılarınız ve özel hayatınızda Mars’ın 1 ocak itibariyle hareket ediyor olması sevdiğiniz insana karşı sabırsız birtakım etkileri karşınıza getirebilir. Ona karşı sabırsız olabilirsiniz, mücadelenizi arttırabilirsiniz ve bu anlamda 8 ocak’a dikkat etmenizi tavsiye edeceğim.8 ocak, 19 ocak aynı zamanda 23 ocak tarihlerinde sevdiğiniz insanla ailevi konularda anlaşmak çok da kolay olmayacak. Eğer eşiniz varsa eşinizin kariyeriyle ilgili önemli konu ve olaylarda birtakım sıkıntı ve sorunlar bu tarihlerde karşınıza gelebilir. 7 Ocak’tan sonraki dönem iletişim ayağınızı hızlandıracağınız dönem.

Yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. onlarla daha fazla zaman geçireceksiniz. Kısa yolculuklar, gezmeler dolaşmalar belki kısa bir yurt dışı gibi etkileriniz devrede olabilir. 21 Ocak’ta ki ay tutulması sosyal çevre ortamlarınızda hızlı değişimlere sebep olacak.

Çevreniz değişebilir, başka ortamlarda bulunabilirsiniz ya da yeni tanışacağınız insanlar hayatınızda etkili olmaya başlayabilir. Çevreyle ilgili konularda bu yaşayacağınız son tutulma olacak. 24 Ocak’tan sonra ise aşk dolu keyif dolu günler başlıyor. Size keyif veren konu ve olayları daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz bu dönemde artabilir. Hobilerinize daha fazla yatırım yapabilirsiniz. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler