ASTROLOJİ 434 Görüntülenme 30.12.2018 00:10

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Oğlak burcunu yorumladı

Yeni yılın ilk günlerinde de çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber ilerlemek önemli olacak sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Oğlak burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Oğlak burcunu neler bekliyor?

Sosyal çevre girişimleriniz yüksek yani yeni yılı arkadaş ortamlarınızda geçirmiş olabilirsiniz sevgili oğlak ve yükseleni oğlak olanlar. Yeni yılın ilk günlerinde de çevreniz ve arkadaşlarınızla beraber ilerlemek önemli olacak diğer taraftan kendinizi huzurlu ve mutlu hissettiğiniz bir dönem.

Kendi bilinçaltınızı, hayata bakış açınızı, geri planda durduğunuz konuları, amaçlarınızı, nerden gelip nereye gittiğinizi gözden geçirdiğiniz bir dönem. Ama diğer taraftan bu dönem sizin kendi içinize kapanıp çok da oturmanıza el vermiyor. Hayatınızla ilgili hızlı gelişmeler de bu ay içerisinde yer edecek ki bu ay sizin ayınız sevgili oğlak ve yükseleni oğlak olanlar.

1 Ocak’ta Mars’ın koç burcuna geçmesiyle beraber ev ve ailenizle ilgili konularda hızlı gelişmeler altında olacaksınız ve mücadelenizi bu alana kaydıracaksınız. Aile büyüklerinizle girişeceğiniz bir takım işler aktive olabilir ama diğer taraftan kavgalara, sürtüşmelere “benim dediğim olacak” tavırlarına hazırlıklı olmalısınız.

Bu etkiye en çok 8 ocak civarında dikkat etmenizi tavsiye ediyorum yine 19 ocak ve 21 ocak, 23 ocak tarihlerinde heyheyleriniz üstünüzde olabilir. Bazı konuşmalarınızda aile büyükleriniz ve ailenizdeki inanlarla olan bağlantılarınızı anlık birtakım vereceğiniz tepkilerle zedeleyebilirsiniz. 6 Ocak’ta hayatınızla ilgili önemli adımları devreye sokacağınız bir tutulma önem kazanıyor.

Görüntünüzü değiştirebilirsiniz, hayatınızı değiştirebilirsiniz ya da bununla ilgili bir sorumluluk alabilirsiniz. 6 ocak civarında doğduysanız 9 ocak’a kadar hayatınızda unutamayacağınız önemli sorumluluklarla gelen bir tutulma yaşayacaksınız sevgili oğlaklar. 7 Ocak’ta kendinizle ve kariyerinizdeki konularda kendinizi geriye çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Kariyer ve iş ile ilgili oluşumlarda yurt dışı bağlantılı konu ve olaylar bu süreçte hızlanabilir.

21 ocak’ta oluşacak tam ay tutulması ortak parasal konularda önemli ve hassas kararları karşınıza getirebilir. Bu son bir buçuk yıldır yaşadığınız tutulmaların son ayağıydı sevgili oğlaklar. Eşiniz ya da partnerinizle parasal konularda bir araya gelerek bu tutulma zamanında önlemlerinizi ve yapabileceklerinizi konuşmalı, tutulma geçtikten sonra önemli kararlarınızı devreye almalısınız.

24 Ocak’tan sonra Merkür kova burcuna geçecek. Para ile ilgili konularda hızlı gelişmeler, konuşma ve görüşmeler devreye girecek. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler