ASTROLOJİ 365 Görüntülenme 30.12.2018 00:10

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Kova burcunu yorumladı

1 ocak itibariyle mars yakın çevre alanlarınıza geçiyor sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak aylık burç yorumlarını inceledi. Kova burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Kova burcunu neler bekliyor?

Toplum önü gelişmeler, kariyeriniz, iş ile ilgili fırsatlarınız hemen ocak başında önem kazanıyor sevgili kova ve yükseleni kova olanlar. Çevrenizi değiştirdiğiniz bir dönem ve çevredeki insanlardan ve arkadaşlıklardan fayda sağladığınız bir döngü içerisinde bulunuyorsunuz. 1 ocak itibariyle mars yakın çevre alanlarınıza geçiyor.

Yakın çevrenizde ve iletişim halinde olduğunuz insanlarla birtakım konuşmalarınızda, hareketlerinizde, uğraşılarınızda zaman zaman sürtüşmelere, kavgalara, mücadelelere de meyilli olacaksınız ama aynı zamanda iletişimsel işlerinizde çok hızlanacaksınız ve bu hızlılıkla birçok işinizi aynı anda halletme potansiyeliniz bu ay çok yüksek olacak. Diğer taraftan kendi dünyanıza biraz çekildiğiniz ve olayları gözlemlediğiniz bir döngü içerisindesiniz.

Geçtiğimiz sene içerisinde zaman zaman hayatınızda sonlanmalar, kapanışlar, bazı insanların hayatınızdan gitmesi devrede olmuş olabilir. Şimdi bu alanlarda yaşanacak tutulmayla beraber hayata bakış açınızı değiştirmeniz gereken bir döngü içerisine gireceksiniz. Yurt dışı bağlantılı sorumluluklar artabilir. Kendi düşüncelerinizin, yapacaklarınızın sorumlulukları artabilir.

Bütün bunları iyi analiz etmeli ve ona göre kararlar alarak yolunuzda ilerlemelisiniz. Çünkü kaderin ipleri sizin elinizde olmayacak. Diğer insanlardan göreceğiniz birtakım atışmalar, kıskançlıklar bu dönemde ortaya çıkabilir.

Aynı zamanda hastane, hapishane gibi yerlerde olan bağlantılarınızda önemli sorumluluklar altına girmek ya da bu konularda birilerine yardım etmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinize ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir tutulma içinde olacaksınız.

5 Ocak’ta Merkür bu alanlarınıza geçecek. Ocak ayını biraz daha istirahat etmek ve planlı program yapmak üzere kullanmalısınız sevgili kovalar.

7 Ocak’ta venüs’ün çevre alanlarınıza geçmesiyle beraber arkadaşlarınızdan ve girdiğiniz çevrelerden yana şansınızın yüksek olacağı bir dönem. İşten edeceğiniz gelirlerinizi artırabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak bu dönemde yeni iş kapılarını aralayabilir, karşınıza getirebilir.

21 Ocak’taki ay tutulması, bir buçuk yıldır yaşadığınız tutulmaların son ayağı sevgili kovalar. Özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işlerinizde önemli kararlar ile yolunuzda ilerleyeceksiniz ve bu verdiğiniz kararları hayatınıza geçireceksiniz.

Bu ay en çok 8 ocak’a, 13 ocak’a, 21 ocak’a ve 23 ocak’a dikkat etmekte fayda var. Yakın çevre ilişkilerinizde sıkılganlıklarınız, ani oluşan olaylara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir keza 13 Ocak’ta parasal konularda arkadaşlarınızla yapacağınız birtakım işlerinizde aşırı iyimserlik size pahalıya patlayabilir.

24 Ocak’tan sonra ise iletişiminiz hızlanmaya başlıyor. Kendinizi rahat ifade etmeye başlayacağınız bir dönem. Önemli konuşma ve görüşmeleriniz için henüz harekete geçmemeniz ama diğer taraftan planlarınızı insanlara aktarabileceğiniz bir döngü olacak. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler