ASTROLOJİ 1.022 Görüntülenme 30.12.2018 00:50

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Koç burcunu yorumladı

1 ocak itibariyle mars sizin burcunuza geçiyor yani hareketlenmeye başlıyorsunuz sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi. Ocak ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova Ocak 2019 ayı burç yorumlarını inceledi. Koç burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Koç burcunu neler bekliyor?

Ocak ayına iş ve kariyer alanlarınız ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili koç ve yükseleni koç olanlar. Bu ay sizde dinlenmek yok. Amaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda uğraşarak sabırla atılacak adımlar sizi bir parça da olsa ileriye taşıyacak.

6 Ocak’ta ki tutulma kariyer ve iş alanlarınızda önemli sorumlulukları karşınıza getirecek ve siz de bu sorumlulukların size vermiş olduğu birtakım ağırlık ve konularla ilerlemek durumunda kalacaksınız. 1 ocak itibariyle mars sizin burcunuza geçiyor yani hareketlenmeye başlıyorsunuz.

Yaklaşık bir buçuk aydır kendinizi gösteremediğiniz ya da enerjinizi iyi kullanamadığınız bir dönemdi ancak Mars’ın koç burcuna geçmesiyle sizi hareketli, ateşli, kendi isteklerinize ve düşüncelerinize göre harekete geçirecek ve hızlandıracak günler bekliyor. Diğer taraftan kazalara, sakarlıklara ve tabiki düşüncesizce hareket etmekten kaynaklanan kavga ve sürtüşmelere karşı dikkatli olmakta fayda var.

5 Ocak’tan sonra Merkür de kariyer ve iş alanlarınıza geçiyor. Kariyerinizde önemli konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracaksınız kaldı ki tutulma da bu alanlarınızı etkiliyordu.

7 Ocak’tan sonra da hayata keyifle, mutlulukla ve tabiki seyahatlerle bakacağınız bir dönem başlıyor. Daha az tanıdığınız insanlarla olan bağlantılarınız kuvvetlenebilir.

Bu noktada ilerlemek isteyebilirsiniz. En dikkat etmeniz gereken tarihler; 8 ocak ,19 ocak, 21 ocak ve 23 ocak tarihleri. Hızlı hareket etmekten ve başkalarını düşünmemekten kaynaklı olarak iş hayatınızda birtakım sert söylemler ve düşüncelerinizi sert bir tonla ifade etmeniz zaman zaman gerilimlere sebep olacak.

21 Ocak’ta oluşacak ay tutulması aşk hayatınızı hareketlendirecek sevgili Koç’lar. Sosyal çevrelerden, iş ortamlarınızdan alacağınız destekler, aşk ve çocuklarla ilgili olaylar bu tarih civarında karşınıza gelebilir.

Güzel bir eğitim, seyahat ve geleceğe yönelik iş fırsatı da yine hayatınızda önemli kapıların açılmasına neden olacak 22 ocak itibariyle. 24 Ocak’tan ise sonra daha fazla arkadaş ve çevrenizle hareket etmeye özen göstereceksiniz. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler