ASTROLOJİ 1.142 Görüntülenme 30.12.2018 00:40

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı İkizler burcunu yorumladı

1 ocak itibariyle mars koç burcuna geçiyor. Sosyal çevre konularınızın hızlandığı bir dönem olacak sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi. Ocak ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. İkizler burcu Ocak 2019 ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında İkizler burcunu neler bekliyor?

Ocak ayına hem yapılması gereken işleriniz, günlük hayatınızın ritminin ön planda olması diğer taraftan hem parasal konular hem de özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapacaksınız sevgili ikizler ve yükseleni ikizler olanlar. 1 ocak itibariyle mars koç burcuna geçiyor. Sosyal çevre konularınızın hızlandığı bir dönem olacak.

Arkadaşlarınız, takım çalışmaları ve onlarla girişilecek birtakım işler, geleceğinizi ilgilendirecek birtakım önemli konularda hareketleneceksiniz.

İnsanları organize etmek isteyeceksiniz. Hızlı olacaksınız, düşünmeden hareket edeceksiniz. Bu da zaman zaman bulunduğunuz çevrelerde yanlış anlaşılmaları, sürtüşmeleri ve kavgaları karşınıza getirebilir. 5 Ocak’ta Merkür ortak para hanenize geçiyor yani parasal konuları çözüme ulaştırmak, eğer sıkıntı ve sorunlar yaşıyorsanız bunların üstesinden gelmek anlamında Merkür size destek atacak. Kaldı ki 6 Ocak’ta oluşacak güneş tutulması ortak parasal konularda bir borcun altına girme ve ya bir ödemenin ortaya çıkması ya da eşin parasal konularıyla ilgili konularda önemli birtakım sorumluluklar üstlenmesi gibi konuları bu tutulmayla beraber hızlandıracak sevgili ikizler.

7 ocak’tan sonra ikili ilişkiler ve özel hayatınızda durum ve olayları toparlayacağınız, sevdiğiniz insanla gezip tozmaktan ve hayatı paylaşmaktan mutluluk duyacağınız bir döngüye merhaba diyorsunuz. Yine taşınmayla ilgili konu ve olaylar bu ay içerisinde hayatınızda yer edebilir. 8 ocak, 13 ocak, 19 ocak, 21 ve 23 ocak tarihlerine dikkat edin lütfen.

Sosyal çevrelerde, arkadaşlarınızla girişeceğiniz birtakım işlerde, parasal konularda çabuk tepkiler vermeye müsait olabileceğiniz gibi diğer taraftan ailevi konularda ortaklaşa işlerde aşırı iyimser hareket etmek size kaybettirebilir.

21 Ocak’ta gerçekleşecek tam ay tutulması yakın çevre konularınızı hızlandıracak, yakın çevrenizde bulunan insanların hayatında hızlı gelişmeler olabilecek aynı zamanda satış, reklam, tanıtım, pazarlama, sosyal medya, radyo ve televizyon iletişim ayağında hızlı birtakım konu ve olaylar, fırsatlar karşınıza gelecek. Eğitim ile ilgili konuların da hızlandığını göreceksiniz sevgili ikizler. Bu ayın tadını çıkarın. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler