ASTROLOJİ 2.307 Görüntülenme 30.12.2018 00:45

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Boğa burcunu yorumladı

Para hesabınızı ve dengenizi kurmanız gereken bir ay içindesiniz Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi. Ocak ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Boğa burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Boğa burcunu neler bekliyor?

Ocak ayına seyahatler, yabancı insanlarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı ve geleceğinizi inşa edeceğiniz konu ve olaylarla başlayacaksınız ve bu ay 6 ocak’ta bu alanlarda oluşacak tutulma özellikle bir seyahat ya da eğitim fırsatını ya da bu konularda önemli bir sorumluluğun altına girme olasılığınızı artıracak sevgili boğa ve yükseleni boğa olanlar Diğer taraftan ortak parasal konularda güzel gelişmeler yok değil.

Para hesabınızı ve dengenizi kurmanız gereken bir ay içindesiniz. 1 ocak itibariyle mars koç burcuna geçiyor ve enerjinizi biraz geri plana çekeceğiniz bir dönem başlıyor. Yine bu dönemde yurt dışı bağlantılı konu ve olaylarınız önem kazanabilir ama diğer taraftan sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Ateşli hastalıklar ve baş bölgesinin korunması bu dönemde yapılması gerekenlerin başında geliyor. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmaya özen göstermelisiniz.

5 Ocak’tan sonra seyahatlerinizi artırabilirsiniz.İş görüşmelerinin hızlandığı bir süreç olacak. Hayata daha geniş bir perspektiften bakmak istiyor olacaksınız. Görüşme ve konuşmalarınızı da bu doğrultuda hızlandıracaksınız sevgili boğalar.

Diğer taraftan 7 Ocak’tan sonra parasal konularda güzel gelişmelerle iç içe olabilirsiniz. Önemli bir borcunuz varsa bu borcu yapılandırmak, bir borcun altına girmek, kredi almak anlamında şanslı zamanlar olacak.

Ayın en dikkat etmeniz gereken zamanlarının başında 8 ocak, 13 ocak, 19 ocak, 21 ve 23 ocak tarihleri geliyor. Bu tarihler de özellikle dışarıda bulunduğunuz ortamlarda çabuk sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olacaksınız.

21 Ocak’ta gerçekleşen tam ay tutulması, ev, aile alanlarında son bir buçuk senedir yaşadığınız tutulmaların son ayağı. Tutulma ailevi konularda ki bu taşınma ile ilgili olabilir, aile bireylerinizin hayatıyla ya da gayrimenkul ile ilgili olabilir.

Artık bu tutulmayla beraber bazı konuları finazile edecek bazılarını sonlandıracaksınız. Ay sonuna doğru hareketli enerjiler sizin de hayata hareketli bakmanıza sebep olacak. Güzel bir ay diliyorum.

Sitene Ekle
Etiketler