ASTROLOJİ 935 Görüntülenme 30.12.2018 00:30

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Başak burcunu yorumladı

7 Ocak’ta Merkür, Venüs yay burcuna geçiyor. Evinizi değiştirmek veya evinizi baştan aşağı yenilemek için şanslı bir dönem sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak ayı burç yorumlarını inceledi. Başak burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Başak burcunu neler bekliyor?

Oldukça şanslı ve iyimser etkilerle yeni yıla başlıyorsunuz sevgili başak ve yükseleni başak olanlar.

Bu ay önemli aylardan bir tanesi. Hem aşk hayatınızda hem işlerinizde özellikle sanatsal, kreatif, eğitim işlerinizde hem de çocuklar ile ilgili konularda önemli sorumluluklar üstleneceğiniz diğer taraftan hayatınızı inşa edeceğiniz bir tutulma yaşayacaksınız. Hemen 1 Ocak’ta mars koç burcuna geçecek yaklaşık bir aydan beri özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde dolaşan mars sevdiğiniz insana karşı zaman zaman çatışma ve sürtüşmeleri tetiklemiş olabilir.

Artık mücadelenizi ortak parasal konularda ortaya koymaya başlıyorsunuz. Eşinizin, partnerinizin parasal konularında uğraşılarınız artacak. Banka alacak-verecek dengesine önem vermeniz gereken bir süreç olacak. Harcamalarınız da bu süreçte hızlanabilir.

6 Ocak’ta gerçekleşen tutulma aşk hayatınızda hızlı gelişmeleri karışınıza getirecek. Diğer tarafta 5 Ocak’ta Merkür’ün bu alanlarınıza geçmesiyle beraber konu ve olayları çabuk kavrayacaksınız. Pratik çözümler üretmekten geri durmayacaksınız.

Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızda 8 ocak’a dikkat etmenizi tavsiye ederim. Diğer taraftan 19 ocak ve 23 ocak tarihinde sinirli ve gergin yapınızla etrafınızdaki insanlara karşı söyleyeceğiniz sözler biraz kalp kırıcı olabilir.

7 Ocak’ta Merkür, Venüs yay burcuna geçiyor. Evinizi değiştirmek daha da özgürleşmek ve evinizi baştan aşağı yenilemek anlamında şanslı bir dönem.

Yurt dışı yatırımlarınız için güzel bir sürecin başladığını hemen ekleyelim. 7 Ocak’tan sonraki üç hafta boyunca bazı tarihlere dikkat ederek bu alanda yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

21 Ocak’ta gerçekleşen ay tutulması bir konunun iç yüzünü ortaya çıkartabilir. Kadersel etkiler altında olacaksınız sevgili başaklar. Yaklaşık bir ya da bir buçuk yıldır yorulmuş olabilirsiniz veya sağlığınızla ilgili konular tekrar etmiş olabilir ama şimdi olayların ardındaki gerçekleri öğrenmenin ve artık finalize etmenin, sonuçlandırmanın tam zamanı. Kadersel etkileriniz devrede olacak. Sağlığınıza ve tabi ki düşüncelerinize dikkat ettiğiniz müddetçe güzel sonuçlar da almaya yatkın olacaksınız.

13 ocak ve 21 ocak civarında riskli işlerden kaçınmanızı tavsiye ediyorum. 24 Ocak’tan sonra iş hayatınızı önemseyeceğiniz ve iş görüşmelerinizi arttıracağınız ya da var olan işinizde konuşma ve toplantılarınızı, düzeninizi oturtacağınız bir süreç başlıyor. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler