ASTROLOJİ 702 Görüntülenme 30.12.2018 00:05

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Balık burcunu yorumladı

Kariyer ve işle ilgili konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelmeye devam edecek sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.Ocak ayında burçların üzerindeki etkiler nelerdir?

Astrolog Hande Kazanova aylık burç yorumlarını inceledi. Balık burcu Ocak ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Balık burcunu neler bekliyor?

Parasal konuların ön plana geçtiğini göreceksiniz sevgili balık ve yükseleni balık olanlar. Para harcamalarınız artabilir.

Bu dönemde etrafınızda yatırımlarınız, harekete geçmeniz gereken maddi konular, ticari birtakım faaliyetlerinizde kendinizi daha fazla hızlı bir şekilde göstermek isteyeceksiniz. Diğer taraftan kariyer ve işle ilgili konularda güzel şanslar ve fırsatlar karşınıza gelmeye devam edecek. Çevrenizi, arkadaşlıklarınızı ve geleceğe yönelik planlarınızı oluşturduğunuz bir döngü içerisindesiniz.

6 Ocak’ta gerçekleşecek güneş tutulması gelecek sorumluluklarınızı hızlandıracak sevgili balıklar. Aynı zamanda arkadaşlarınızın hayatındaki birtakım konu ve olayların sizin hayatınızı da etkilediğini, çevrenizle ilgili önemli değişimlerin bu süreçte tamamlanması gerektiğini de farkedeceksiniz. İşten elde edilen gelirlerinizde uğraşarak, hedefli giderek, biraz çalışarak ve disiplinli olarak güzel sonuçlar elde etmeniz de mümkün görünüyor. 5 Ocak’tan sonra bu alanlara Merkür’ün girmesi sıkıntı ve sorunları ya da tutulma zamanında yaşayacağınız krizleri daha rahat çözmenize neden olabilir. 7 Ocak’ta Venüs yay burcuna geçecek. Göz önünde olacağınız ortamlar önemli olacak sevgili balıklar. Patronlarınız ve üstlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yaptığınız işlerde özgürlüğünüze önem vermeye başlayabilirisiz.

Güzel etkileşimler altında olacaksınız ve toplum önü duruşlarınızda size sağlam adımlar kazandıracak. 8 ocak’a dikkat etmekte fayda var. 19 ocak, 21 ocak ve 23 ocak tarihlerinde git gelleriniz yüksek olabilir. Parasal konularda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Hızlı tepkiler vermeye meyilli olacaksınız ve bu tepkilerin çıkış noktası maddi konularla bağlantılı olacak sevgili balıklar. Diğer taraftan işinizle ilgili bazı girişimlerinizde kararsızlıklarınız, kafa karışıklıklarınız devrede olabilir. Önemli iş girişimlerinizi 13 ocak’a denk getirmemeye özen gösterin. 21 Ocak’ta gerçekleşecek ay tutulması iş, hizmet ve sağlık ile ilgili konularda artık almanız ve yapmanız gereken son kararları karşınıza getirecek ve bu alanlarda önemli düzenlemelerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla ilgili konu ve olayların da hızlanacağı bir ay tutulması yaşayacaksınız 21 ocak civarında. 24 Ocak’tan sonra ise biraz geri planda durmak önem kazanıyor. Hem ikili ilişkileriniz hem de ev, aile alanlarınızda hayatı sorgulayacak ve gözden geçireceksiniz ve planlar yapacaksınız sevgili balıklar. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler