ASTROLOJİ 818 Görüntülenme 30.12.2018 00:33

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Aslan burcunu yorumladı

6 Ocak’ta yaşanacak tutulma iş hayatınız ve düzeninizle ilgili önemli sorumlulukları getirecek sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak aylık burç yorumlarını inceledi. Aslan burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Aslan burcunu neler bekliyor?

Ocak ayına eviniz, aileniz ve onlarla beraber geçireceğiniz güzel zamanlar, bilgi paylaşımının yüksek olması etkileriyle merhaba diyeceksiniz. Çocuğunuz varsa onunla ilgili konulardan yana da şansınız çok yüksek olacak. Bir bebek haberi ya da şanslı bir eğitim, sanatsal işin karşınıza gelmesi ya da aşk hayatınızda güzel gelişmelerin kapınızı çalması gibi etkileriniz devrede olacak sevgili Aslan’lar. Bu ay iki tutulma yaşanacak.

6 Ocak’ta yaşanacak tutulma iş hayatınız ve düzeninizle ilgili önemli sorumlulukları ya da önemli kararları karşınıza getirecek. İşinizde önemli değişim ve dönüşümlere açık olabilirsiniz. İşinizde sizi tatmin etmeyen ve zorlayan konuların bu tutulma zamanında sizin üzerinize daha fazla yük bindirdiğini düşünebilirsiniz. Bu tutulmalarla beraber karşınıza gelecek olan sorumlulukları iyi karşılamalısınız. Diğer taraftan diz, diş, cilt, eklem yerleri ve romatizmal birtakım konu ve olaylar bu ay içerisinde görünür hale gelebilir.

Diğer taraftan 1 Ocak’ta Mars Koç Burcu’na geçiyor. Gezmekten, dolaşmaktan, seyahat etmekten mutluluk duyacağınız bir dönem. Uzak bir yerlere gitmek istiyorsunuz lütfen tatil sırasında zaman zaman sıkıntı ve problemler ya da mücadeleci koşulların da karşınıza geleceğini bilerek hareket edin.

Özellikle iş hayatınızda dikkat etmeniz gereken tarih 8 Ocak. iş bağlantılarınızın olduğu önemli toplantılarda fikirlerinizi ön plana koyarken biraz takıntılı ve karşı tarafı yönetmeye meyilli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Diğer taraftan 21 Ocak’ta gerçekleşecek Ay tutulması hayatınızla ilgili önemli kararları ve hassas birtakım oluşumları karşınıza getirecek. Son bir buçuk yıldır tutulmalar sizin aksınızdaydı sevgili Aslan’lar.

Bu son tutulmayla beraber hayatınızı son kez finalize etmek anlamında hem görüntünüzle hem sağlığınızla hem de alacağınız yeni kararlarla beraber yeniden şekillendireceksiniz. 22 Ocak şanslı tarihlerden bir tanesi. Aşk hayatınız, eğitim alanları ve sanatsal faaliyetlerde şans yüzünüze gülebilir. 24 Ocak’tan sonra ise ikili ilişkiler ve özel hayatınızın üzerine düşmek daha da önem kazanacak. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler