ASTROLOJİ 592 Görüntülenme 30.12.2018 00:20

Hande Kazanova 2019 Ocak ayı Akrep burcunu yorumladı

Mars’ın koç burcuna geçmesiyle siz de atağa geçeceksiniz ve çok çalışacaksınız sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova Ocak ayı burç yorumlarını inceledi.

Astrolog Hande Kazanova 2019 Ocak aylık burç yorumlarını inceledi. Akrep burcu Aralık ayında hangi etkiler altında olacak? Para, sağlık, aşk, kariyer konularında Akrep burcunu neler bekliyor?

Kendi istekleriniz, beklentileriniz 1 Ocak’ta önemli sevgili akrepler ve yükseleni akrep olanlar. Aslında keyifli etkileşimlerle yeni yıla merhaba diyorsunuz. Mars’ın koç burcuna geçmesiyle siz de atağa geçeceksiniz ve çok çalışacaksınız.

İş hayatınızda ya da yapmak istediğiniz konularda hayatın mücadeleleriniz konusunda sizi harekete geçirdiğini göreceksiniz bu dönem içerisinde. Ateşli hastalıklar, bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutma gibi durumlara karşı dikkatli olmakta fayda var. Çok çalışmaktan ve kendinizi düşünmemekten kaynaklı olarak bu dönemde sorunlara açık olabilirsiniz.

Maddi konularda çok şanslı aylardan bir tanesi. Para getirileri yüzünüzü güldürebilir. Ocak’tan sonraki üç hafta maddi konularda güzel şanslar, fırsatlar ve sonuçlarla karşılaşacak elde ettiğiniz gelirleri yatırıma dönüştürmenin bir yolunu bulacaksınız.

6 Ocak’ta etkili bir tutulma var. Bu tutulma yakın çevre, akraba ve kardeş alanınızda gerçekleşiyor. Onlarla ilgili hem sorumuluk veren hem diğer taraftan bir konunun sona ermesi başka bir konunun başlaması gibi değiştirici ve dönüştürücü önemli etkiler olacak. 6 ocak sonrasında sosyal medyada konuşmalarınıza dikkat edin girişimle ilgili konularda da çalışarak amaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyerek yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

13 ocak’a dikkat edin ve riskli girişimlerden uzak durun. Borsada yatırım yapıyorsanız ve dövizle ilgili birtakım işleriniz varsa bu tarihte spekülatif konulara açık olacaksınız.

21 Ocak’ta gerçekleşen ay tutulması kariyerinizle ilgili önemli bir konuyu karşınıza getirecek ve kariyerinizle ilgili önemli bir karar vereceksiniz sevgili akrep ve yükselini akrep olanlar. Bu kararlarınız sizi bir adım daha öteye götürebilir. 8 ocak ve 19 ocak, 23 ocak tarihlerinde beraber çalıştığınız, yakın çevrede bir arada olduğunuz insanlara karşı sabırsızlığınız yüksek olacak. Ama 24 Ocak’tan sonra ev, aile konularının üzerine eğileceksiniz.

Emlak, alım-satım, kiralama gibi işleriniz ve ya evinizle ilgili düşündüğünüz birtakım planlarınız varsa bunları konuşup nihayete erdirmenin tam zamanı. Güzel bir ay olsun.

Sitene Ekle
Etiketler