ASTROLOJİ 2.144 Görüntülenme 20.06.2018 09:14

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Yay Burcu yorumu

Bu pazartesi itibariyle kariyeriniz ve iş ile ilgili konular ön planda olacak sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Yay burcunu neler bekliyor?

Bir işte çalışmayanlar ise toplum önü, kalabalıklarla ilgili konu ve olayların hayatınızda önem kazandığını görebilirsiniz sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

Bu hafta maddi konular önem kazanıyor parasal konularda güzel çözümler bulacağınız haftalardan bir tanesi  özellikle hiç beklenmedik kişilerden göreceğiniz desteklerle salı günü parasal konularda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Banka’ya kredi için başvurduysanız bu kredinin sonucu gelebilir, parasal konularda bir borcunuz varsa hiç beklenmedik yerlerden bur borcu kapatıcak etkiler altında olacaksınız. Ortak parasal konularda eşinizin hayatında önemli değişimler olabilir siz bu değişimleri şans ve keyifle bakabilirsiniz.

Yakın çevrenizde olup biten çok fazla olay var belki bu olaylar biraz tartışmalarla geliyor olabilir bişeyleri çözümlemek durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta sizden uzakta olan insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirmelisiniz. Yeni insanlarla tanışmalısınız, yeni ortamlara girmelisiniz sizi daha az tanıyan insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirmelisiniz.

Perşembe günü parasal konularda 1 ay boyunca daha fazla kendinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu dönemde değişik insanlar hayatınıza girebilir, bir kişiden alacağınız önemli bir etkiyle hayatınızın tamamen değiştiğini görebilirsiniz.

Cumartesi günü parasal konularda takıntılı davranmamayı özen gösterin.

Sitene Ekle