ASTROLOJİ 2.142 Görüntülenme 19.06.2018 09:34

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Terazi Burcu yorumu

Planlarınız üzerine yoğunlaşarak haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor?

Sabah saatlerinizde planladıklarınızın çalışmaması gibi etkiler devrede olacak sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

11:00 gibi ay Başak burcuna geçecek. Ay’ın Başak burcuna geçmesiyle beraber geri planda yürütülen işlerinizin üzerine eğileceksiniz.

Salı günü şanslı günlerden bir tanesi. Kariyerinizde önemli sıçramaların oluşacağı, güzel planların konuşalacağı, tekliflerin devrede olduğu bir döngü. Özellikle Salı günü parasal konulardan dolayı kendinizi şanslı, mutlu ve iyimser hissedeceksiniz.

Perşembe gününden sonra 1 aylık döngü içersinde kariyerinize odaklanacaksınız sevgili Teraziler. Kariyer ile ilgili konularda atmak istediğiniz adımlar varsa bu döngüyü iyi değerlendirin.

Perşembe ve cumartesi günleri kariyer ile ilgili konularda güzel yardımlar alacaksınız. Başkalarına gösterdiğiniz  anlayış ve fedakarlıklar güzel sonuçlar doğurabilir. Cumartesi günü ailenizdeki büyüklerle takışmamaya özen gösterin.

Sitene Ekle