ASTROLOJİ 3.736 Görüntülenme 19.06.2018 13:00

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Oğlak Burcu yorumu

Seyahatler, başka insanlarla yapılacak olan işler ile haftanız başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor?

Alıp başınızı gitmek isteyebilirsiniz, ofis içinde çalışmak istemeyebilirsiniz, dış ortamlarda bulunup diğer insanlarla kaynaşmak isteyeceksiniz sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

Toplantılarınızı sabah saatlerinize koymamaya gayret edin. İkili ilişkiler ve özel hayatınız daha fazla üzerinize düşmeniz gereken konulardan. Sevdiğiniz insanla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz ve tüm bunları yaparken arkadaşlarınızdan yardım isteyeceksiniz.

Salı günü ortaklaşa atılacak işte yada çevrenizdeki bir insandan göreceğiniz bir teklif sizin ayaklarınızı yerden kesebilir. Hayatınızda biri yoksa sosyal çevrenizden bir insanla tanıştırılma ihtimaliniz yüksek görünüyor.

Perşembe günü tam anlamıyla ipleri karşı tarafın eline bırakacağınız bir döngüye merhaba diyeceksiniz. Başka insanlardan alacağınız onay ve tavsiyeler sizin için önemli olacak.

Cumartesi günü özel hayatınızda bir takım konuşmalar kafanıza takılabilir bu etkiye dikkat edin.

Sitene Ekle