ASTROLOJİ 2.822 Görüntülenme 18.06.2018 09:30

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Kova Burcu yorumu

Ortak parasal konular ile haftanız başlıyor sevgili Kova yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Kova burcunu neler bekliyor?

Sabah saatlerinde kafanız karmaşık olabilir. 10:40’a kadar önemli meselelerde kararlar almamaya özen gösterin sevgili Kova yükseleni Kova olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

10:40’dan sonra ay’ın burç değiştirmesiyle beraber parasal konular, önemli değişimler bu haftanın konularından. Çalışmayı ve kendinizi göstermeyi sevdiğiniz bir dönem bu dönemde işlerinizin karşılığını almak sizi mutlu edebilir.

Salı günü güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz bu teklifin hayatınızı değiştirmesi söz konusu olabilir. Bu dönemde yapmanız gerekenlerin başında tek başınıza hareket etmemeniz gerektiğini gösteriyor. İş ve özel hayatınızda ortak hareket etmek önemli olmalı.

Perşembe günü işinize odaklanacağınız bir döngü içersine giriyorsunuz. Sağlığınızla ilgili konuların üzerine düşeceğiniz bir döngüye giriyorsunuz.

Sitene Ekle