ASTROLOJİ 3.162 Görüntülenme 19.06.2018 09:34

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Balık Burcu yorumu

Sabah saatlerinde yapılması gereken işlerinizle haftanız başlıyor sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor?

Sabah 11:00’den sonra hayatınız hızlanabilir. Özel ilişkileriniz, diğer insanlarla kurduğunuz bağlar bir kaç gün boyunca daha fazla ön planda olacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

Sabah saatlerinizde ertelediğiniz işlerinizi diğer insanlarla beraber ortaklaşa adım atarak yapma şansını elde edeceksiniz. Aşk hayatınızın ön plana çıktığı, çocuğunuzla ilgili bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir dönem. Bu hafta özellikle özel hayatınız ve çocuğunuzla ilgili konularda bir seyahat ve gelecek ile ilgili planlar devrede olabilir. Alacağınız teklifler sizi mutlu edecek, sevdikleriniz ile beraber sizi daha olumlu bir sürece taşıyacak.

Hem sanatsal, hem kreatif işlerinizde, hem eğitim alanlarınızda hem de çocuğunuzla ilgili bağlatılarınızda güzel sonuçlar elde edeceğiniz haftalardan bir tanesi. Bu dönem içersinde kendi içinize kapanmamanız gereken bir dönem.

Perşembe günü iş alanlarınızda bir takım sürtüşmeler devrede olurken kadersel etkiler altında olacaksınız. Perşembe gününden sonra aşk hayatınızın kuvvetleneceği bir döngüye merhaba diyorsunuz.

Sitene Ekle