ASTROLOJİ 2.600 Görüntülenme 21.06.2018 13:00

Hande Kazanova 18 - 24 Haziran 2018 haftası Aslan Burcu yorumu

Haftaya ay Aslan burcundayken başlıyoruz sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova burcunuzun haritasını inceledi. Bu hafta Aslan burcunu neler bekliyor?

Hareketli, kıpırtılı, size heyecan veren haftalardan bir tanesi olacak sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar. Astrolog Hande Kazanova cevapla.tv izleyecileri için burcunuzun karnesini inceledi.

Öğleden sonra ise ilginizi ve algınızı bir kaç günlüğüne parasal konulara kaydıracaksınız. Kendinizi önemsediğiniz bir dönem görünütünüzü değiştirmek, alışveriş yapmak, saçınızı başınızı değiştirmeniz önem kazanıyor. Diğer taraftan arkadaşlarınızla halledemediğiniz yada parasal konularda halledemediğiniz meseleler geri plandan sizi zorlayabilir.

Bu dönemde elinizi ayağınızı biraz olaylardan çekmek isteyeceksiniz. Kendinizi geri planda tutacaksınız. Bu dönemin senede bir kez gelen önemli bir değerlendirme olarak görmelisiniz. Neler yapabilirsiniz? Planlarınızı oluşturun, işlemeyen noktaları farkedin, daha fazla bir gözlemci olarak işlerin içersinde bulunacaksınız sevgili Aslanlar.

Kadersel olaylarla 1 ay boyunca karşılaşabilirsiniz. Daha fazla kendinizi önemsediğiniz ve değer verdiğiniz bir dönem içersindesiniz.

Sitene Ekle